ЦКС Часті питання Вивезення побутових відходів

Вивезення побутових відходів

 

Договір

Чи потрібно мені укладати договір з КП «Київкомунсервіс»?
 
 
У зв’язку з визначенням окремою комунальною послугою - послуги з вивезення побутових відходів, починаючи з 1 липня 2018 року КП «Київкомунсервіс» надає вищезазначену послугу на території міста Києва.
08.06.2018 року в газеті «Хрещатик» №61 (5112) була опублікована Оферта до Публічного Договору про надання послуг з вивезення побутових відходів КП «Київкомунсервіс» з власниками (наймачами, орендарями) квартир в багатоквартирних житлових будинках та будинках приватного сектора міста Києва. Тобто, договір вважається акцептованим (прийнятим) усіма споживачами, які в установленому порядку не надали заперечення щодо умов цього договору.
Тому, не має потреби укладати індивідуальний договір (за винятком випадку, якщо змінився власник житла).
Які документи потрібні для укладання договору з КП «Київкомунсервіс»?
 
 
Перелік документів для укладення договору для фізичних осіб – власників або квартиронаймачів квартир у багатоквартирних будинках:
• Заява про укладення договору
• Бланк Договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (заповнюється у 2-ох примірниках)
Потрібно також надіслати оригінали та надати копії:
• паспорт/ID-картка або документ, що його замінює (оригінал та копія);
• картка (довідка) фізичної особи – платника податків про присвоєння ідентифікаційного номеру (ІПН) (оригінал та копія);
• документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням (пред’являється оригінал або нотаріально завірена копія, та надаються копії документів, що подаються);
• у разі спільної власності – письмова згода* всіх інших співвласників житловим приміщенням.
*заява заповнюється власноручно кожним з співвласників житлового приміщення.
Де можна укласти договір на вивезення побутових відходів?
 
 
Актуалізувати інформацію щодо зміни власника особового рахунку можна онлайн: 

Безпосередньо укласти та підписати договір, пред’явивши оригінали документів, можна у одному з 10 сервісних центрів за попереднім записом. Здійснити запис: https://cks.com.ua/equery або (044) 247-40-40.

Хто може  подати документи для укладення прямого договору від імені власника?
 
 
Довірена особа, за умови відповідно оформленого та нотаріально затвердженого дозволу.

Нарахування

Як сплатити за вивезення побутових відходів без черги?
 
 
Без черг за спожиті послуги з вивезення побутових відходів Ви можете сплатити через особистий кабінет «Центру комунального сервісу». Покрокова відео-інструкція – за посиланням.
Також Ви можете миттєво сплатити за допомогою QR-коду, що надрукований на Вашій квитанції. Щоб сплатити за допомогою QR-коду:
1.Встановіть додаток для зчитування QR-коду на Вашому смартфоні, зіскануйте код та перейдіть за посиланням;
2. Введіть Ваш номер телефону та електронну адресу;
3. Натисніть «Сплатити».
Звертаємо Вашу увагу, що за допомогою онлайн-сервісів, Ви можете сплатити як за усі послуги разом, так і за будь-яку окремо. Зокрема, власники «Картки киянина» можуть оплатити спожиті житлово-комунальні послуги без комісії.
Куди звертатися з питань нарахувань?
 
 
Вирішити питання нарахувань та проконсультуватися можна онлайн: 
Які потрібно мати документи для перерахунку за послугу вивезення побутових відходів?
 
 
Для вирішення питань щодо проведення перерахунків, Вам достатньо звернутися через месенджер у Facebook або за допомогою Skype та надіслати фото або скан-копії:
1. документ, що підтверджує право на здійснення перерахунку (документ, що підтверджує відсутність особи за місцем реєстрації понад 30 календарних днів: довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання)*;
2. паспорт або документ, що його замінює (всі заповнені особи)/паспорт з безконтактним електронним носієм, обидві сторони, та витяг з Єдиного демографічного реєстру реєстрації місця проживання та ідентифікаційний код;
3. документ на право власності житловим приміщенням/квартири та/або витяг з реєстру речових прав дати видачі якого не повинна бути пізнішою ніж 30 календарних днів до дня звернення.
*для вирішення саме Вашого питання можуть знадобитися додаткові підтверджуючі документи, про що Вас повідомить фахівець Центру комунального сервісу.
Який принцип розрахунку за послугу з вивезення побутових відходів?
 
 
Нарахування за послугу вивезення побутових відходів здійснюється за формулою:
, де
В міс – місячна вартість послуг з вивезення побутових відходів;
Н тпв – норма накопичення ТПВ в залежності від наявності/відсутності сміттєпроводу в багатоповерхових будинках, затверджена розпорядженням КМДА від 04.04.2018 № 551 для КП «Київкомунсервіс»;
12 – дванадцять місяців року;
Н вгв – норма накопичення великогабаритних та ремонтних відходів на одну людину, затверджена на рівні 12% від норми накопичення ТПВ, затверджена розпорядженням КМДА від 04.04.2018 №551 для КП «Київкомунсервіс»;
Т – тариф на вивезення ТПВ для населення, затверджений розпорядженням КМДА від 23.08.2018 № 1526 для КП «Київкомунсервіс»;
К – кількість споживачів послуги, що зареєстровані.
Як ліквідувати заборгованість? (погоджуюся з нарахуваннями)
 
 
Питання заборгованості за житлово-комунальні послуги потрібно вирішувати в досудовому порядку, адже зволікання може призвести до додаткових витрат, пов`язаних з розглядом справи у суді. 
Якщо Ви з об’єктивних підстав не маєте змоги заплатити заборгованість одразу, то Ви маєте можливість скористатися правом на розстрочку заборгованості та укласти відповідний договір за прискореною процедурою, скориставшись формою для заповнення.
 
 
Як ліквідувати заборгованість? (вважаю заборгованість неіснуючою)
 
 
Ви можете звернутися через месенджер у Facebook або за допомогою Skype та надіслати фото або скан-копії: паспорта, ідентифікаційного коду та документів, що слугуватимуть підставою для здійснення перерахунку (в залежності від причин з яких виникли питання: документ, що підтверджує відсутність особи за місцем реєстрації понад 30 календарних днів: довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання тощо);
Попередньо отримати консультацію за Вашим індивідуальним випадком можна за телефоном: (044) 247-40-40 або за допомогою зворотного зв’язку.

Якість послуг

Де можна дізнатися графік вивезення побутових відходів?
 
 
Дислокація-графік вивезення побутових відходів по районам м. Києва.
Дислокації представлені у форматі PDF, працює пошук за текстом, пошук викликається натискання комбінацією кнопок Ctrl+F.
Куди скаржитись на неякісні послуги з ВПВ?
 
 
Звернення з приводу несвоєчасного вивезення ТПВ приймаються за тел. (044) 594-77-10 (Відділ поводження з відходами КП "Київкомунсервіс")