ЦКС Про нас

Про Комунальний концерн ЦКС

Основною метою діяльності Концерну – є відкриття та організація роботи сервісних центрів для обслуговування споживачів з усіх питань надання житлово-комунальних послуг. Створення мережі сервісних центрів – це, в першу чергу, необхідність стандартизувати роботу усіх точок прийому споживачів з питань ЖКГ, які на сьогодні працюють. Організація роботи центрів - це потреба часу та змін, які відбулися в системі визначення нових виконавців послуг. Створення таких центрів комунального сервісу сприятиме підвищенню та покращенню сфери обслуговування споживачів у частині отримання консультацій та інформації з усіх питань ЖКГ. Основний акцент сервісних центрів робиться на наданні професійних консультацій споживачам з питань житлово-комунального господарства. Новий сервіс також передбачає підвищення якості стандартів обслуговування, а саме:

 • ввічливе ставлення до споживачів
 • швидкість та якість надання консультацій
 • створення комфортних умов очікування
 • мінімальні черги

 Пріоритетним також буде створення нових форматів обслуговування:

 • можливість попереднього запису до спеціалістів за телефоном або через інтернет (економія часу й зусиль)
 • отримання інформації «не виходячи з дому» (по телефону, електронною поштою тощо)

 

ДОКУМЕНТИ

 1. Рішення від 14 травня 2015 року N 467/1331 Про створення комунального концерну «Центр комунального сервісу» - переглянути
 2. Антикорупційна програма комунального концерну «Центр комунального сервісу»  - переглянути.
 3. План заходів щодо запобігання корупції на 2020 рік - переглянути.
 4. Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків - переглянути.
 5. Наказ "Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями, внесеними викривачами, про порушення вимог ЗУ "Про запобігання корупції" - переглянути.

 

 

перейти до списку всіх відділень