ЦКС Часті питання Лічильники Первинне встановлення лічильників

Первинне встановлення лічильників

1. Що таке вузол розподільного обліку (ВРО)?

Вузол обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлях (квартирний лічильник). Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

2. Як встановити квартирний лічильник на гарячу/холодну воду? 

Первинне встановлення квартирного лічильника (вузла розподільного обліку) здійснюється спеціалізованими компаніями.
Ви можете самостійно обрати компанію, що виконує такі роботи, або залишити заявку за телефоном (044) 233-23-04, (073) 233-23-04, (095) 233-23-04, (096) 233-23-04.
Також онлайн на сайті https://zruchnotut.com/ або на сайті КК «Центр комунального сервісу» в розділі "Додатковий сервіс".
Важливо! Всі прилади обліку обов’язково мають бути опломбовані виконавцями послуг КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та занесені до програмного комплексу.

3. Як встановити квартирний лічильник на опалення?

Відповідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Постанови КМУ від 10.10.2018 №829 «Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів - розподілювачів теплової енергії» встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії (квартирних лічильників тепла) можливо тільки в системах опалення з окремим відгалуженням.
Для встановлення вузла розподільного обліку (квартирного лічильника) з послуги постачання теплової енергії необхідно наступне:
1. Технічна можливість встановлення вузлів розподільного обліку (визначається під час обстеження внутрішньобудинкової системи опалення організацією, що має ліцензію на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками).
2. Оформлений акт технічної можливості на встановлення вузла розподільного обліку теплової енергії (надалі квартирний ВРОТЕ) можна направити для подальшого розгляду виконавцем послуги поштовим відправленням до комунального концерну «Центр комунального сервісу» (адреса для листування - 03190, м. Київ, вул. Всеволода Петріва, 10/8), консультації за тел. (044) 247-40-40.
3. Після надходження узгодженого акту технічної можливості організація, яка має ліцензію на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, може починати монтаж квартирного лічильника тепла.
4. Для встановлення приладу обліку на абонентський облік необхідно опломбувати лічильник.
Залишити заявку на опломбування Ви можете:
1. На сайті ЦКС через послугу "Дистанційне обслуговування"
2. За телефоном (044)247-40-40.
3. У приватних повідомленнях на офіційній сторінці через месенджер FacebookSkype або Telegram.
4. Залишити в скриньках, розташованих у вільному доступі до сервісних центрів.