ЦКС Про нас Керівництво та команда

Керівництво та команда

КЕРІВНИЦТВО

Керівником комунального концерну, відповідно до Розпорядження Київського міського голови №549 від 11.08.2015 «Про генерального директора комунального концерну «Центр комунального сервісу», призначено Саркісову Катерину Миколаївну.

Саркісова Катерина Миколаївна має значний досвід роботи у житлово-комунальній сфері. З 2009 року і до призначення на посаду генерального директора концерну працювала першим заступником директора комунального підприємства «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району», яке також ввійшло до складу комунального концерну. КП «ЦОС Шевченківського району» має успішний досвід реалізації проекту по впровадження нового сервісу обслуговування споживачів у сфері житлово-комунального господарства у Шевченківського району.

Народилася 08 січня 1969 року.

У 1991 році здобула вищу освіту у Київському державному університеті та здобула кваліфікацію історик, викладач історії з правом викладання англійською мовою, присвоєна вчена ступінь магістра історичних наук.

2008-2011 р.р. – навчалася у Державній академії житлово-комунального господарства (факультет післядипломної освіти за спеціальністю економіка підприємства).

З 2012 р.– у Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України є здобувачем наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності – економіка та управління підприємствами.

З 2009 року працювала на посаді першого заступника директора комунального підприємства «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району».

Відповідно до Наказу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА від 20.10.2014 №44-ОД ввійшла до складу Робочої групи по розробленню організаційно-правових заходів з удосконалення та оптимізації структури управління житлово-комунальним господарством м. Києва.

30.06.2015 відповідно до наказу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА від №43-Д призначена керівником підгрупи №2 вищезазначеної Робочої групи за напрямком: формування єдиного підходу щодо забезпечення сталої роботи діючих КП ЖЕО, укладення договорів реструктуризації заборгованості, забезпечення створення комунального концерну «Центр комунального сервісу».

У серпні 2015 року призначена на посаду генерального директора комунального концерну «Центр комунального сервісу».

 


 

НАША КОМАНДА

 

Вячеслав Олійник
Заступник генерального директора

Євген Душа
Заступник генерального директора з адміністративно-господарської діяльності

Валентина Дубовик
Заступник генерального директора - директор СВП з управління кредиторською  заборгованістю

 

Олена Лабейкіс
Головний бухгалтер

 

Вікторія Вітман
Заступник директора СВП по роботі зі споживачами

 

Наталія Хижниченко
Керівник юридичної служби 

 

Тетяна Якуша
Керівник служби зв'язків з громадськістю

 

Наталія Колосова
Керівник навчального центру при «Центр комунального сервісу»

 

 


ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА

Станом  в Концерні працює 336 чоловік, більшість з яких (292 чоловік) надають послуги киянам в сервісних центрах, що територіально розміщені по всьому м. Києву та у відділах дистанційного обслуговування, зателефонувавши в які кияни зможуть отримати консультацію з житлово-комунальних питань не виходячи з дому.


Перейти до розділу: ДОКУМЕНТИ ТА ШАБЛОНИ