ЦКС Споживачам Переплата перед АТ "К.ЕНЕРГО" (ПАТ "Київенерго")

Переплата перед АТ "К.ЕНЕРГО" (ПАТ "Київенерго")

Інформація
про порядок врегулювання переплат за послуги,
що надавалися до 01.05.2018 ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 00131305) у 2019 році було перереєстроване за адресою: 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Енергетеків, буд. 34, а також змінено назву на Акціонерне товариство «К.ЕНЕРГО».
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 18.11.2019 № 905/1965/19 відкрито провадження у справі про банкрутство Акціонерного товариства «К.ЕНЕРГО». Також судом призначено розпорядника майна: Дралін Андрій Володимирович, Свідоцтво №468 від 15.03.2013;
поштова адреса: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 60.
21 листопада 2019 року на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднено оголошення № 64202 про відкриття провадження у справі № 905/1965/19 про банкрутство АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «К.ЕНЕРГО» .
У разі наявності у Вас переплати перед Акціонерним товариством «К.ЕНЕРГО», з метою захисту своїх законних інтересів, Ви можете звернутись до суду з наступним пакетом документів:

 1. Заява про визнання кредиторських вимог.

Заява обов’язково має містити:

 • найменування господарського суду, до якого подається заява;
 • найменування боржника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи;
 • ім’я кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
 • розмір вимог кредитора до боржника з окремим зазначенням суми неустойки (штрафу, пені);
 • виклад обставин, що підтверджують вимоги до боржника, та їх обґрунтування;
 • перелік документів, що додаються до заяви.

Зразок заяви Ви можете завантажити тут.

 1. Докази сплати судового збору.

За подання до господарського суду заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом сплачується судовий збір, що становить 2 (два) розміри прожиткового мінімуму на одну працездатну особу, що становить 4 204,00 грн.
Реквізити для сплати судового збору, розміщенні на офіційному веб-сайті Судова влада України у вкладці Судовий збір за посиланням – https://court.gov.ua.
Реквізити можна завантажити тут.

Судовий збір можна сплатити скористувавшись наступним посиланням:
https://dn.arbitr.gov.ua/sud5006/gromadyanam/zbirr/
Відповідно до ст.5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються: інваліди Великої Вітчизняної війни та сім'ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи; інваліди I та II груп, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп;позивачі - громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
Копія документа, який підтверджує звільнення від сплати судового збору додається до заяви про визнання кредитором.

 1. Докази надсилання копії заяви боржнику і розпоряднику майна.

Заява про визнання кредиторських вимог обов’язково направляється боржнику та розпоряднику майна цінним листом з описом вкладення, в якому зазначається кожний документ, який направляється адресату.
Доказом направлення такої заяви є опис вкладення у цінний лист та фіскальний чек поштового відділення, який додається до заяви, що направляється до Господарського суду Донецької області.

 1. Документи, що підтверджують грошові вимоги до боржника (Такими документами, наприклад, можуть бути: рішення суду про стягнення коштів, акти звіряння, листування, тощо).
 2. Господарський суд Донецької області знаходиться в м. Харкові, пр.Науки, 5, 61022.

Контакт центр 0-800-502-492, електронна пошта: inbox@dn.arbitr.gov.ua .