ЦКС Споживачам Кредиторські вимоги до АТ "К.ЕНЕРГО" (ПАТ "Київенерго")

Кредиторські вимоги до АТ "К.ЕНЕРГО" (ПАТ "Київенерго")

Інформація
щодо кредиторських вимог до АТ "К.ЕНЕРГО" (ПАТ "Київенерго") 

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 00131305) у 2019 році було перереєстроване за адресою: 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Енергетеків, буд. 34, а також змінено назву на Акціонерне товариство «К.ЕНЕРГО» (далі - АТ «К.ЕНЕРГО»).

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 18.11.2019 № 905/1965/19 відкрито провадження у справі про банкрутство Акціонерного товариства «К.ЕНЕРГО»; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном АТ «К.ЕНЕРГО».

Постановою Господарського суду Донецької області у справі № 905/1965/19 від 24.09.2020 боржника - АТ «К.ЕНЕРГО» визнано банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців. 25 вересня 2020 року на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднено оголошення № 65279 про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури АТ «К.ЕНЕРГО».

Ліквідатором АТ «К.ЕНЕРГО», на якого покладено встановлені Кодексом України з процедур банкрутства обов’язки та повноваження по проведенню ліквідаційної процедури, призначено арбітражного керуючого Паркулаба Володимира Григоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 983 від 23.05.2013, адреса: м. Харків, вул. Потебні, 6).

Заяви з вимогами кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.

У разі наявності у Вас кредиторських вимог до АТ «К.ЕНЕРГО», ви можете звернутись з відповідною заявою до арбітражного керуючого Паркулаба Володимира Григоровича за адресою: 61002, м. Харків, вул. Потебні, 6 та до Господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м. Харків, пр. Науки, 5

Додатково повідомляємо, що у зв’язку із припиненням дії договору доручення від 25.05.2018 № 123-КЕ, укладеного між Концерном та АТ «К.ЕНЕРГО» з 01.02.2020 року Концерн та всі його районні сервісні центри припинили обслуговування всіх категорій споживачів з будь-яких питань, пов’язаних з роботою АТ «К.ЕНЕРГО».

Отже, у разі наявності у Вас кредиторських вимог до Акціонерного товариства «К.ЕНЕРГО», з метою захисту своїх законних інтересів, Ви можете звернутись до суду з наступним пакетом документів:

 1. Заява про визнання кредиторських вимог.

Заява обов’язково має містити:

 • найменування господарського суду, до якого подається заява;
 • найменування боржника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи;
 • ім’я кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
 • розмір вимог кредитора до боржника з окремим зазначенням суми неустойки (штрафу, пені);
 • виклад обставин, що підтверджують вимоги до боржника, та їх обґрунтування;
 • перелік документів, що додаються до заяви.

Зразок заяви Ви можете завантажити тут.

 1. Докази сплати судового збору.

За подання до господарського суду заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника  після повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури сплачується судовий збір, що становить 2 (два) розміри прожиткового мінімуму на одну працездатну особу, що становить 4 204,00 грн.

Реквізити для сплати судового збору, розміщенні на офіційному веб-сайті Судова влада України у вкладці Судовий збір за посиланням – https://court.gov.ua.

Реквізити можна завантажити тут.

Судовий збір можна сплатити скористувавшись наступним посиланням: https://dn.arbitr.gov.ua/sud5006/gromadyanam/zbirr/

Відповідно до ст.5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються:

 • інваліди Великої Вітчизняної війни та сім'ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;
 • інваліди I та II груп, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп;
 • позивачі - громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

Копія документа, який підтверджує звільнення від сплати судового збору додається до заяви про визнання кредитором.

 1. Доказ надсилання копії заяви ліквідатору.

Заява про визнання кредиторських вимог направляється ліквідатору майна цінним листом з описом вкладення, в якому зазначається кожний документ, який направляється адресату.

Доказом направлення такої заяви є опис вкладення у цінний лист та фіскальний чек поштового відділення, який додається до заяви, що направляється до Господарського суду Донецької області.

 1. Документи, що підтверджують грошові вимоги до боржника (Такими документами, наприклад, можуть бути: рішення суду про стягнення коштів, акти звіряння, листування, тощо).
 2. Господарський суд Донецької області знаходиться в м. Харкові, пр. Науки, 5, 61022.

Контакт центр 0-800-502-492, електронна пошта: inbox@dn.arbitr.gov.ua.