ЦКС Новини 29 липня 2019
29 липня 2019

Замовляйте онлайн повірку, заміну та встановлення лічильників

          На сайті «Центру комунального сервісу» реалізовано можливість онлайн замовити повірку, заміну чи встановлення квартирних лічильників води та опалення за посиланням: https://cks.com.ua/services/request.

Замовити повірку, заміну чи встановлення квартирних лічильників можна також:

- за номером контакт-центру ЦКС (044) 247-40-40 (для замовлення послуги натиснути 6);

- у найближчому сервісному центрі: https://cks.com.ua/service-centers.

Довідково:

         Усі засоби вимірювальної техніки, зокрема, і квартирні лічильники, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Це визначено у Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність», стаття 17. 

         Залежно від типу приладу обліку води встановлюється міжповірочний інтервал – зазвичай це 4 роки від дати останньої повірки. Повірка квартирних лічильників проводиться спеціалізованими компаніями, які можна обирати самостійно. Але варто бути обачним, адже ті компанії, які пропонують клієнтам провести опломбування чи розпломбування лічильників, а також пропонують укласти договори на постачання послуг і беруть за це кошти  - чинять шахрайські дії.

         Результати повірки споживачі отримують поштою. Також перевірити статус лічильника води можна онлайн – за допомогою сайту https://meters.com.ua.

         Важливо, що опломбування лічильників здійснюють винятково підприємства, що виконують послуги (виконавець послуг з опалення та гарячого водопостачання для Киян є КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», з холодного водопостачання та водовідведення – ПрАТ «АК «Київводоканал»).