ЦКС Новини 06 вересня 2023
6 вересня 2023

За 8 місяців поточного року у комунальному концерні «Центр комунального сервісу» укладено майже півтисячі договорів реструктуризації заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги

Новость

     У комунальному концерні «Центр комунального сервісу» (ЦКС) з початку 2023 року укладено 463 договори реструктуризації (розстрочення) заборгованості. Більшість із  них — 240 договорів, за постачання теплової енергії та гарячого водопостачання. Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора комерційного комунального концерну "Центр комунального сервісу" Юлія Петрик.

     «Споживачам, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (ЖКП) та з об’єктивних підстав не можуть її оплатити одразу, ЦКС пропонує укласти договір реструктуризації (розстрочення) заборгованості. Договір можна укласти за послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкових територій/управління багатоквартирним будинком, вивезення побутових відходів, постачання теплової енергії та гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення», - зауважила Юлія Петрик.

     Вона додала, що з майже півтисячі укладених договорів, 153 договори  - це послуга з утримання будинків, споруд  та прибудинкових територій/ управління багатоквартирним будинком; 46 за вивезення твердих побутових відходів та 24 договори за централізоване водопостачання холодної води та водовідведення

     Для укладення договору потрібно звернутися до будь-якого районного сервісного центру ЦКС (незалежно від місця проживання) за попереднім записом на сайті https://cks.com.ua/equery  або у порядку «живої черги» та подати заяву, оригінали й копії документів (перелік нижче):

  • паспорт чи ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру;
  • картка платника податків (ІПН), (не надається власником ID-картки у разі наявності ІПН в зазначеному документі);
  • документ, що підтверджує право власності/користування житловим приміщенням/квартирою та витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
  • належним чином оформлені договори про надання житлово-комунальних послуг із виконавцями цих послуг (при відсутності договорів укладенню договору реструктуризації передує підписання договорів про надання житлово-комунальних послуг).

     Також, у разі відсутності власника житла, це може зробити уповноважений представник власника/користувача житловим приміщенням. Для цього, окрім копій вищезазначених документів, потрібно додати: довіреність уповноваженої особи, її паспорт або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру.
     Також отримати консультацію у фахівця ЦКС, звірити суму заборгованості, подати заяву та копії документів дистанційно через:

     Перед підписанням договору реструктуризації фахівцем ЦКС буде проведено актуалізацію даних власника, звіряння суми заборгованості, платежів, показань квартирних лічильників та, за наявності підстав, зроблено коригування нарахувань, а також узгоджено період реструктуризації заборгованості та розмір щомісячного обов’язкового платежу.

     Якщо звернення опрацьовувалось у дистанційному режимі, то після врегулювання усіх питань та отримання повного пакета документів споживача буде запрошено до сервісного центру для підписання договору в зручний час.

     Також у сервісних центрах ЦКС можна передати необхідні документи за допомогою застосунку «Дія».