ЦКС Новини 30 серпня 2023
30 серпня 2023

Якщо виникла заборгованість за житлово-комунальні послуги, у комунальному концерні «Центр комунального сервісу», завжди можна оформити договір реструктуризації (розстрочення) заборгованості

Новость

     Споживачам, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (ЖКП) і з об’єктивних підстав не можуть її оплатити одразу, комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС) пропонує скористатися правом на укладення договору реструктуризації (розстрочення) заборгованості.

     Укладання договору реструктуризації (розстрочення) заборгованості є також однією із умов отримання субсидії, якщо борг за ЖКП становить більше 680 гривень і прострочений на три місяці.

     Звертаємо увагу, що у ЦКС можна укласти договір реструктуризації (розстрочення) заборгованості за послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкових територій/управління багатоквартирним будинком, вивезення побутових відходів, постачання теплової енергії та гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення.

     Для цього потрібно звернутися до будь-якого районного сервісного центру ЦКС (незалежно від місця проживання) за попереднім записом: https://cks.com.ua/equery та подати заяву, оригінали й копії документів (перелік нижче):

  • паспорт або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру;
  • картка платника податків (ІПН), (не надається власником ID-картки у разі наявності ІПН в зазначеному документі);
  • документ, що підтверджує право власності житловим приміщенням/квартирою та витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
  • належним чином оформлені договори про надання житлово-комунальних послуг із виконавцями цих послуг (при відсутності договорів укладенню договору реструктуризації передує підписання договорів про надання житлово-комунальних послуг).

     У разі звернення уповноваженого представника власника/користувача житловим приміщенням, окрім копій вищевказаних документів, додаються: довіреність уповноваженої особи, її паспорт або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру.

     Звертаємо увагу! У сервісних центрах ЦКС реалізовано механізм ідентифікації та можливості передачі необхідних документів за допомогою застосунку «Дія».

     Також отримати консультацію у фахівця ЦКС, звірити суму заборгованості, подати заяву та копії документів дистанційно через:

     Перед підписанням договору реструктуризації фахівцем ЦКС буде проведено актуалізацію даних власника, звіряння суми заборгованості, платежів, показань квартирних лічильників та, за наявності підстав, зроблено коригування нарахувань, а також узгоджено період реструктуризації заборгованості та розмір щомісячного обов’язкового платежу.

     Після врегулювання усіх питань та отримання повного пакета документів споживача буде запрошено до сервісного центру для підписання договору в зручний час (якщо звернення опрацьовувалось у дистанційному режимі).

     Шановні кияни, не зволікайте з вирішенням питання погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги.