ЦКС Новини 20 червня 2022
20 червня 2022

Як оплатити за спожиті комунальні послуги онлайн?

Новость

     Пропонуємо киянам зручні способи розрахунків за спожиті комунальні послуги, своєчасна оплата яких забезпечує місто необхідними ресурсами для закупівлі пального, ліквідації  аварійних  пошкоджень тощо.

     Так, є два способи онлайн оплат: через особистий кабінет на нашому сайті або через індивідуальний QR-код, що надрукований на кожному рахунку-повідомленні.

     Для оплати через особистий кабінет достатньо виконати 3 прості кроки:

  1. Створити обліковий запис, додавши прізвище, ім’я та електронну адресу;
  2. Додати об’єкт (квартиру або кілька – для допомоги при оплаті старшим сусідам та родичам);
  3. Обрати зручний спосіб оплати та розрахуватись.

     

     Щоб оплатити за допомогою QR-коду потрібно:

  1. Зісканувати код із рахунку та перейти за посиланням;
  2. Ввести номер телефону та електронну адресу;
  3. Натиснути «Сплатити».

     Квитанції про оплату після онлайн-розрахунку миттєво надходять на електронну пошту, а також зберігаються в особистому кабінеті.

     Оплатити комуналку без комісії можна за допомогою «Картки киянина».  Оформити її у відділеннях «Ощадбанку» мають право всі, хто зареєстрований у Києві, жителі інших міст, які офіційно працевлаштовані в Києві, а також вимушені переселенці.

     Здійснити оплату за житлово-комунальні послуги можна також через  мобільний застосунок «Комуналка», платіжні системи (такі як «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та інші), через каси банківських установ за встановленим графіком їхньої роботи, який можна дізнатися на офіційних сайтах, офіційних Telegram-каналах, муніципальних електронних додатках тощо.      

     Для вирішення питань, що пов’язані з нарахуванням та оплатою за житлово-комунальні послуги  з початку введення воєнного стану, можна вирішити через дистанційні канали обслуговування.

     Нагадаємо, що ми  відновили прийом споживачів за попереднім записом у всіх районах Києва.