ЦКС Новини 20 листопада 2017
20 листопада 2017

POS-термінали, термінали самообслуговування від «ЦКС» надають киянам змогу платити за «комуналку» без черг

Новость

Більше 10 тисяч киян систематично здійснюють оплату за допомогою нових платіжних сервісів від комунального концерну «Центр комунальних послуг». Спостерігається позитивна тенденція серед населення: люди оплачують не в відділеннях банків чи на пошті, вистоюючи черги, а  звертаються до відділень ЦКС  і проводять оплати у зручний для них спосіб.  Про це йшлося під час прес-брифінгу з нагоди дворічної діяльності комунального концерну «ЦКС». 

«Питання,  з якими звертаються мешканці досить різнобічні, але найбільше вони пов’язані з наданням житлово-комунальних послуг, проведення звірок взаєморозрахунків та з’ясування причин виникнення заборгованості та шляхів ії врегулювання», - оголосив коло питань заступник комунального Концерну Костянтин Лопатін.

За його словами, наразі в усіх відділеннях «ЦКС» для зручності киян встановлені POS-термінали, за допомогою яких здійснюється у безготівковій формі плата за будь-які категорії комунальних послуг, що надаються підприємствами-виконавцями міста Києва. 

 «Завітавши до точки прийому концерну і маючи пластикову банківську  картку, можна сплатити не лише за послуги утримання прибудинкової  території та водопостачання, адмініструванням яких ми займаємось, а також за тепло, газопостачання та електроенергію», - роз’яснив Лопатін. 

Також в районих сервісних центрах встановлено термінали самообслуговування. Тут окрім банківських карток, приймають до оплати і готівкові кошти.

Нагадуємо, що при оплаті "Карткою киянина" від «Ощадбанку»  будь-які додаткові комісії  за прийом та обробку платежів  не знімаються.