ЦКС Новини 16 березня 2020
16 березня 2020

Оплата комунальних послуг та передача показань лічильників онлайн

Оплату комунальних послуг наполегливо радимо здійснювати в онлайн-режимі, щоб уникнути скупчення людей у банківських та поштових відділеннях в умовах небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Про це під час прес-брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому, можна за допомогою особистих кабінетів на сайтах муніципальних підприємств:

«Центр комунального сервісу» (ЦКС) – https://cks.com.ua;

Також онлайн-платежі можна зробити на сайтах банківських установ та за допомогою низки платіжних сервісів.

«Зараз період оплати комунальних послуг. Ми продовжуємо пільговий період до 30-го числа. Наполегливо радимо перейти на оплату онлайн. На сьогодні є широкий вибір сервісів, де можна оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому. Велике прохання до тих, хто уже сплачує онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати кілька адрес і сплатити також комунальні послуги за своїх батьків, бабусь та дідусів, які ще не користуються онлайн-платежами або ще не опанували ці сервіси. На моє переконання, це найкращий спосіб уникнути черг та скупчення людей у відділеннях банків та на пошті», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що власники картки киянина на сайті ЦКС оплачують комунальні послуги без комісії.

Для киян ми розробили відеоінструкцію: як зареєструватись в особистому кабінеті та оплачувати спожиті комунальні послуги за кілька хвилин, не виходячи з оселі: https://bit.ly/2JxDbmt