ЦКС Новини 30 травня 2018
30 травня 2018

Кияни швидко та зручно передають показання лічильників

Новость

Більше 32,6 тисяч киян передали показання квартирних лічильників через онлайн-сервіси муніципальних служб.


За перші дні роботи онлайн-сервісу передачі показань квартирних приладів обліку централізованого опалення та гарячої води на сайті комунального концерну «Центр комунального сервісу» ним скористалися більше 16 тисяч киян. Загалом в період оплати послуг понад 32,6 тисяч споживачів передали показання квартирних лічильників через онлайн-сервіси муніципальних сайтів «Центру комунального сервісу» (ЦКС) та «Головного інформаційно-обчислювального центру» (КП ГІОЦ).
«Передати показання можна  - за допомогою «Особистого кабінету» ЦКС https://cks.com.ua/cabinet/. Скористатися ним можуть усі бажаючі, зареєструвавшись на сайті ЦКС (детальна покрокова інструкція для реєстрації – за посиланням https://cks.com.ua/main_help/cabinet_faq/). При додаванні об’єкту потрібно ввести код авторизації, який знаходиться внизу зліва у квитанції за обраною адресою», - пояснює в.о. генерального директора «Центру комунального сервісу» Андрій Щербина.
Він нагадав, що показання можна передавати з 11 числа по останній день поточного місяця.
«Крім того, показання можна також передати під час візиту до одного з ЦКС. Ми також працюємо над тим, щоб збільшити кількість операторів нашого контакт-центру за телефоном ЦКС (044) 247-40-40 (з 8:00 до 20:00). Адже зараз кількість дзвінків збільшилась у десятки разів, у зв’язку із завершенням угоди з ПАТ «Київенерго», тому ми зараз збільшуємо потужність нашої телефонної лінії», - зауважив Андрій Щербина.
Також керівник ЦКС порадив ознайомитися з інформацією на сайті ЦКС https://cks.com.ua, де вказана основна інформація для споживачів в контексті завершення угоди з «Київенерго».